Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gretzky77

    veterán

    válasz jeni #121 üzenetére

    Szia, ha szükséged van a tv-re vagy mondjuk azt eladod ( nem tudom mennyiért lehetne) akkor megérheti! Én úgy gondolom (ez szigorú magánvélemény), hogy az LG sajnos alul van értékelve! Tudom ők is bőven tehetnek róla (reklám hiánya meg egyéb hülye régiós eltérések) de a V vagy akár a G széria sztem igenis bőven hozza a többi nagy gyártó flagship szintjét, semmivel sem gyengébb, ha számít a zenei rész akkor pedig egyedülálló! Én nagyon megszerettem az LG ezen vonalát és kopkop soha semmilyen gondom nem volt egyikkel sem!
    Minden LG mobilos cikknél, megy itt a fika, hogy így szar meg úgy, ez nem jó meg az nem jó! Mindig megszoktam kapni, hogy LG fan vagyok, legyen így nem érdekel, mert tényleg szeretem a készülékeit és mindig elmondom, bármikor bármelyik flagship mellé odateszem a V50-emet és biztos vagyok benne, hogy nem fog szégyent vallani, árban pedig sokkal barátibb! Sokan elolvassák a hírt és már megy is a komment, hogy mi nem jó! Szoktam kérdezni,hogy használta is az illető vagy csak látatlanban tapasztalat nélkül megy a lehúzás! Volt V10(ebből 2 is),V30,G4,G6 és most V50, úgy gondolom ezek után számíthat a véleményem! Ha van pár hónap türelmed akkor pedig sajnos vagy nem sajnos elég sokat veszít az értékéből! Én függetlenül, bontatlan dobozban vettem 180-ért és egy percig sem bántam meg, pedig soha nem adtam egyben ennyit telefonért!
    Én maximálisan ajánlom!!!! Hozzáteszem a telekomos 400ezres nyitóár is vicc, bármilyen márka esetén!

    UI: az új s20 széria 325e-ről indul ami sztem vicc kategória, soha nem adnék ennyit "csak 1 telefonért"
    Irreálisnak gondolom ezeket az árakat márkától függetlenül! Úgy gondolom nincs ekkora különbség már a készülékek között, hogy indokolja mondjuk a 150 és 350 közötti árkülönbséget!

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Új hozzászólás Aktív témák