Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    válasz Daffit #7455 üzenetére

    Amelyik kettőt vállal, az is már élmezőnyben van :((( Samu a csúcsmodelleivel vitézkedik, de ugye van az a pénz...
    Nem a droid verziótól lesz jobb egy telefon, ezt azért szögezzük le.
    Aftermarket romokban gond lesz a quad daccal és a képernyőidővel, nem beszélve az egyre problémásabb root kezelésről (bár én ezen a telefonon még nem próbáltam, az is igaz). Én nem erőlködöm vele.

    A V30-ban kissé kevés a RAM (köszi google a retek OP rendszeredet) és azért érezni, hogy van nála gyorsabb teló ma már. Ezzel kinek-kinek saját dolga együtt élni, vagy váltani. Én is aktívan nézelődöm, de egyelőre nincs musthave érzés, vagy olyan áron, amit tuti nem fizetek ki egy nyavajás telefonért.
    Kis kompromisszumokkal még most is 5-6 órás képernyőidők jönnek össze 36-48 órás ébrenlétekkel (AOD off, főleg wifi zóna). Amíg ez nem kezd rohamosan csökkenni, én asszem nem váltok. Sehol se kapsz ma már QHD+ kijelzős telefont pl. Noccsmentességet is aranyban mérik, stb.
    De ez már mind off :)

    [ Szerkesztve ]

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák