Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olbaidhun

    őstag

    válasz nubreed #50 üzenetére

    Nem értek egyet. Szerintem le van sarkítva bizonyos fórumtársak részéről a dolog.

    Van aki szívből rühelli, ha bogyó van a fülében.. főleg egész nap. Annak pl jól jöhet, hogy kocsiba, irodába, magamögött ajtót bezárva kihangosítva is folytatni tud pl egy hívást.

    Arról nem is beszélve, hogy megszabadít a vezetéktől - kötöttségtől, el is felejted, ha rajtad van, mivel a nyakadon nem érzel meg ~2-300g-ot. Nem úgy a kezedben, ha egy iroda frontján naponta pár száz hívást kapsz. Nyilván érintésre ki tudod kapcsolni a hangosítást és vissza válthatsz fülesre.

    Amennyiben ki van használva az akku idő és megszokja emberünk, már csak a hangminőségen kell javítani és a piaci versenyzők elé kerülhetnek vele.

    Mondok egy gyakorlati példát: meló helyen viszonylag sok (több órás mix) zenét hallgatok, úgy hogy nincs senkinek hangszórója és igazi nyomtatós-zörgős-döglő ventillátoros hangok vannak körülöttünk.

    Ablak felé eső fülembe dugom a fülest, senki észre sem veszi!

    Hazafelé kerón folytatom amit elkezdtem, de már stereoban.
    Otthon laptopon / pc-n megint egy kattintásra csatlakozik, van hogy észre sem veszem. Csak a minőséget, mert mélynyomós cuccal sincs olyan jó a hangminőség, mint a hbs900 kis harman bogyóival.
    Telót mindig a hűtő tetejére vágom a vezeték nélküli töltőre (így az udvaron is fogja a jelet a füles), rezeg egyet és felveszem a dedikált gombbal. Zene lejátszást végül leállítom, de kikapcsolni nem szoktam. Így bír 1 hetet.

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Új hozzászólás Aktív témák