Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krill77

    őstag

    válasz Sur1G #31 üzenetére

    De ha neked megéri akkor miért problémázol? Magyar honban sokan ugy próbálnak előre haladni, h relative olcson megússzák. Ezért érdemes tanácsokat megfogadni, tájékozódni. Epp ez volt a téma, a legjobb ár/érték arány. De te ezen kívül esel hisz siman rászánsz 30 ezret a cuccra. Igy te jársz legjobban.
    A vizállóságra visszatérve: ha olyan orbitális probléma lenne akkor sok ismerősömtől kellett volna panaszt hallanom a saját telójára, h pokollá változott az élete, mivel pont ott pont akkor nem tudott telefonálni a nem vizálló telojával. De az az igazság, h 2 ilyen panaszt nem hallottam még. Pedig sokkal több telo van az utcan mint speaker. Másrészről meg általaban nem esőben mennk ki az emberek zenélni. De megértem ha valakinek ez kell.
    Egyébként ha ránézésre megmondod, h milyen minőségű egy termék akkor hamarosan nagyon gazdag leszel es szivesen dolgozok majd az egyik vállalatodban. Persze ez csak vicc.
    Még annyi, h csak kapasból soroltam párat, de kismillió van még. Pár teszten jol hallhatóan bemutatja Oluv ( YouTube clavinetjunkie) , h miért is nem jó vétel a Go. Nevetségesnek titulálja konkrétan. Az ominózus taotronics pulse x pedig az egyik legjobb vétel amit Best low budget nek hiv es very impressivnek. Mivel megnéztem már az összes videójat, tudom, h ilyet ritkán mond. Még annyit, h hallottam a got es a clipet is. Vicc tényleg.

Új hozzászólás Aktív témák