Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horimiki72

    aktív tag

    válasz bandy13 #8758 üzenetére

    ha elfogy a szabad RAM az android elkezdi bezárni a futó alkalmazásokat.A facebook ezelőtt négy frissítés óta egyre több RAM-ot zabál fel!Én már volt,hogy 127Mb foglalásakor lőttem ki és onnan vettem észre valami nem kerek,hogy a mikor böngésztem a FB-ot a háttérben futó Skype-nak hallom azt a felsóhajtó bezárás hangját..ekkor nyomtam én is egy home-t mi a ... van és látom van 14Mb szabad RAM-om amiből 127et foglalt csak a FB!Nem rossz a ThiazOD2.8 de memóriakezelésben nem csúcs.Sok app van benne amit betesz a memóriába és szinte sosem használod.Vagy töröld őket pl System Tunerral ami automatikusan csinál egy backupot-is ekkor róluk vagy megveszed a pro verziót ahol be tudod fagyasztani őket.Ha mégsem győz meg a Thiaizod akkor a Max Line 3-at javaslom a maszatos órájával vagy ami most a legújabb GB főzet a Darkroom korean boy-t NoIDEA!b3 kernelel 1-1.2Ghz között járatva.Mindkét ROM-nál be kell lépni cwm-ből a month and storage-be is és format data/format chache/format systemet kell csinálni különben be se bootolnak.

    Kawasaki ZX12R

Új hozzászólás Aktív témák