Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz D@niel #18 üzenetére

    nyilván később kerül ki a többi. (újabb dislike, miért nem várták meg az összeset h egyszerre nyomják ki) >inkább nem offolok meg generálok flame-t, szerkesztve<

    [ Szerkesztve ]

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

  • spedyboy

    senior tag

    válasz D@niel #55 üzenetére

    Eggyetértek veled bizonyos mértékben!
    DE!

    Az én Esszém szintén nem került be a top 12be és azt is tudom hogy miért.
    Nem okolok érte senkit nem is mondom azt hogy a feladat kiirás volt rosz mert jó volt.
    Úgyérzem hogy egy érthető ESSZÉT sikerült összedobnom azért emeltem ki hogy esszé mert mint mondtad kijelentő mondatokból álló tényközlő leírás volt.
    Olvastam az esszédet tied is az volt enyém is.
    Az én esszém azon ment el hogy piszkozatot töltöttem fel a kijavított helyett öreg hiba de tanultam belőle.

    Egyébként nem akarok senkitsem megsérteni de jópár olyan írás van a top közöt ami rohadtul nem a kérdésre válaszol pl az olyan tipusu hogy " had próbáljam már ki az androidot" természetesen nem szószerinti az idézet és neveket sem akarok mondani.

    továbbá én úgy gondolom hogy az én esszém volt az eggyik legjobb ( tehát a helyesirásilag kijavított változat ) -természetesen ezt magam sem gondolom komolyan
    just for fun:)

    tessék olvasni:

    Mivel lesznek jobbak, könnyebbek, szórakoztatóbbak a mindennapjaim az Androiddal?

    Üdvözlöm a kedves olvasót.
    Jelen írás tárgya a már sokat hallott, de kevésbé ismert „Google Android”.
    Az Android egy linux alapú, elsődlegesen mobil készülékekre készített operációs rendszer, melynek legfőbb erénye az állandó internet kapcsolat a felhasználó, és egy központi szerver között. A rendszert egy Android inc. nevű cég kezdte el, fejleszteni melyet később a Google felvásárolt, így belépett a hordozható internet képes eszközök piacára. Ez miért jó nekünk felhasználóknak? Erre szeretnék kitérni a továbbiakban.
    A Google sok embernek az internetezés alapját szolgálja, hisz bármit szeretne megtudni a világhálón, beírja a google-be és máris kap rá választ. A Google célja az volt az Android létrehozásával, hogy egy zsebben elférő egy számítógéptől jóval kisseb eszközön is megtehesse ezt az ember és mobilabbá, hordozhatóbbá „váljon” tőle az internet, és ezzel megkönnyítse az emberek mindennapjait. Jelen írásban három dologra térek ki. Ezekről fogok beszélni bővebben.
    Napjainkban nagyon fontos az ú.n. közösségi kapcsolattartás. Ennek egyik leg elterjedtebb képviselője a Facebook. Az Android rendszerben lehetőség nyílik a teljes Facebook címtárunk integrálására, melyet egy egyszeri beállítást követően bármikor használhatunk. Képzeljük el, hogy mikor lehet hasznos ez a mindennapi életben. Tegyük fel, hogy a párunknak születésnapi party-t akarunk szervezni és olyan embereket is meg akarunk hívni, akikkel nem vagyunk napi kapcsolatban, de ismerjük őket továbbá facebookon is kapcsolatban állunk. Az Android rendszerrel nincs más dolgunk, mint megnyitni a névjegyzéket beírni az adott személy nevét majd tárcsázni. Nem kell keresgélnünk az interneten, nem kell megnyitnunk a Facebook programot sem, hanem egyszerűen minden gond nélkül telefonálhatunk és egyeztethetünk az adott ismerőssel. A kulcsszó az EGYSZERŰEN. Természetesen nem muszáj telefonálnunk, küldhetünk e-mailt is. Írásom további részében ezzel foglalkozom.
    Bizonyára sokakban az e-mailezés fogalma, még mindig csak annyit jelent, hogy a számítógép előtt ülve klaviatúrán gépelve való szöveg formájú értekezés. Természetesen a definiálás helyénvaló ez valóban történhet így is és a hangsúly az „is” en van. Hisz az Android rendszerrel könnyedén kezelhetjük az e-maleinket akár a buszon ülve is elolvashatjuk őket, válaszolhatunk rájuk könnyedén. Nincs másra szükségünk, mint egyszer beállítani a készülékünkön az email fiókunkat majd várni,hogy a készülék lekérje, az új e-mailjeinket beállíthatjuk, hogy milyen gyakorisággal tegye ezt meg és az e-mailezés is olyanná válhat, mint az SMS annyi különbséggel hogy a mobilkészüléken folytatott levelezésünket ugyanúgy láthatjuk a számítógépünkön is míg az SMS-nél erre nincs lehetőség.
    A harmadik és egyben utolsó kiemelt szolgáltatás a Google Maps. Ez, mint a neve is sejteti a Google féle térképekhez biztosít hozzáférést az Android rendszerű mobil készülékekről. Talán az egyik leg hasznosabb funkciója a rendszernek hisz mindenkivel előfordulhat az a szituáció,hogy telefonos vagy e-mailes egyeztetés után egy adott lakcímre kell eljutnia és ez a lakcím olyan helyen van ahol az adott illető még sosem járt. Az Android rendszerű készülékkel nincs más dolga, mint megnyitni a Google maps programot, beírni a címet és a program máris mutatja a térképen, hogy hol található a cím, továbbá ingyenesen oda is navigál. Természetesen a térképeket az internetről szedi le és ez némi adatforgalommal járhat, de mint már mondtam az Android rendszer az internetből „él”, ajánlott hozzá vásárolni bármely mobil szolgáltatótól egy internet előfizetést. Amint ez megvan, már gond nélkül navigálhatunk adott országon belül teljesen ingyen.
    Végezetül meg szeretném köszönni a figyelmet. Az Android rendszer még nagyon sok kiaknázatlan lehetőséget rejt magában. Írásomban erre a három, számomra legfontosabbra tértem ki. Remélem elnyerte a kedves olvasó tetszését
    Köszönöm a figyelmet: Spedyboy

    -::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

Új hozzászólás Aktív témák