Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prepared

    csendes tag

    válasz vmaxter #7819 üzenetére

    A telefonnal megvagyok elégedve annó amikor megvettem több mint 2éve nagyon jó volt, amire mostanában kell még bőven elég bár belső memóriája nagyon kevés ami már 40-50mb facebook appnál nagyon gyorsan megtelik. Gondolom ezt custom rom esetében jobb lenne mivel ott átlehet helyezni alap programokat is memkártyára vagy tévedek? Amit nagyon hiányoltam telefonból az a kis vaku led, ha az lenne rajta akkor nem fontolgatnám a telefon cseréjét.
    De most jön hiba amit én is tapasztaltam:
    Én is így jártam 2éve megvettem haza hoztam óránként kikapcsolt megfagyott a kép majd újra indult. Sajnos vissza vinni nem tudtam 3napon belül így maradt a szerviz. 2x szervizeltem le mind 2x azt mondták semmi baja. Ahhoz képest még a probléma most is fent áll (Képzelhetitek mennyire örültem amikor 3hétig szervizelték a Zh.-k meg közeledtek :DD ), bár már nem olyan sűrűn mint az elején amikor még android 2.2 vagy 2.1 volt. Azóta 2.3 működik.
    De ez alap hiba szerintem mivel egyszerre vettem sógorral a telefont ő is ilyet vett és neki is folyamatosan kikapcsolt bár neki szervizelés után a probléma már nem állt fent.
    Csak idegesítő néha hogy az ember elmegy otthonról rárakna 1-2 filmet vagy 45perces sorozatot, de sajnos végig nézni nem bírja mert kikapcsol.
    Billentyűzár hát ha sietek és szűkebb farmerbe vagyok akkor néha feloldódik de ebből nagyobb problémám még nem született.

    Azt is észre vettem hogy kijelző nagyon gyorsan és hamar felmelegszik.
    Ez alap ennél típusnál vagy lehet épp ezért kapcsol ki telefon mert túl melegszik?
    Esetleg erre van valami program valami hőmérséklet mérő ha egyáltalán szereltek telefonba?
    Vagy esetleg próbáljam meg custom rommal, ha igen erről hol találok normális leírást ami leírja hogy kell és melyiket érdemes ahol működnek jól telefon fő funkciói: 3g, gps, wifi, kamera?

    Én beszéltem lg reklámosokkal akik ezeket reklámozzák és forgalmazzák azt mondták lg nem érdemes venni az lg fő terméke nem a telefon...

    Előre is köszi segítséget és tanácsokat! :)

  • prepared

    csendes tag

    válasz silvergod #7838 üzenetére

    És melyik kernelt használod hozzá nekem jelenpillanatban minden gyári
    Kernelverzió: 2.6.35. 10-peft
    Szoftver verzió: LG-P500-V20g
    Android: 2.3.3

    Elfog futni ezzel kernellel is vagy érdemes váltani arra amit a készítő is használ( Kernel 3.0.8 perf+chocolate)? (hát ha gondolom fent állnak nálam a fagyások érdemes lenne cserélni).

    Lehet kipróbálom gyári kernellel majd gondolom később is tudom cserélni csak akkor újra kell tolni ROM-t.
    Vagy tévedek?
    Gondolom recoveryből vissza töltehetem régi rom mentést így talán még garim se úszik? (Már nincs szóval mindegy csak felvetés). De ha jól tudom gyári kernelre nem lehet vissza állni? Ez igaz?

    Köszi választ előre is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák