Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1899

    csendes tag

    válasz papi77 #19 üzenetére

    Ez mindenképp érdekes:
    "The Optimus One's battery life is fantastic, thanks to the Holy Trinity of modern smartphone longevity measures: a large 1,500mAh battery, the power efficient Android 2.2 and a modest 3.2-inch screen. It'll outlast nearly everything." - Techradar

    "Az akkumulátor 1500 mAh-s, de nem bírja túl jól, a készüléket simán ki lehet készíteni egy nap alatt. Ha nem nyomkodjuk túl sokat, akkor másfél-két napot elmegy, de annál többet semmiképp, ami nagyon szomorú és egyben zavaró is. Valószínűleg az LG szoftveresen még tud csiszonlni a dolgon, reméljük, hogy mihamarabb meg is teszik!" - Mobilarena

    :F

  • Menthirist

    veterán

    válasz papi77 #19 üzenetére

    azért a cikk végén:

    "Experienced Android users will find the Optimus One's lack of processor power and slightly jerky web browsing a deal breaker. It's just not quite smooth enough for regular web use.

    The 480x320 screen resolution is starting to look a bit last-generation, with on-screen text pretty rough around the edges. Games and apps look fine, mind, so it's acceptable if you can handle jagged text."

    Kevés prociteljesítmény? nem elég kielégítő az általános web használathoz? ez baromság... én még 1.6-on is egyszerre chateltem NIMBUZZ-on, hallgattam zenét és böngésztem netet opera minivel, mikor bejött egy skype hívás, amit gond nélkül azonnal fogadni tudtam... ha ez valakinek nem elég, akkor azt sajnálom... ráadásul azóta 2.1-em van, ami mérföldekkel gyorsabb (a 2.2 meg még gyorsabb elvileg)

    A 320x480-as felbontás már kissé elavult? meg darabos egy kicsit a betű? honnan nézte ez? a 3"-os kijelzőn a 320x480-as felbontás 160 dpi-s kategóriába esik, nálam speciel tűéles minden (sőt, mivel a monitorom 22"-on 1680x1050-ben megy, az 90 DPI-nek felel meg, tehát ha ugyanakkorára állítom be programozás közben a virtuális gép képernyőjét, mint az enyém (és tényleg akkora lesz), akkor a monitoron az élvezhetetlen, nem a telefonon... Szóval nincs annak a kijelzőnek semmi baja ekkora felbontás mellett, és nagyon kell sasolni, hogy pixeleket láss...

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák