Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • silvergod

    őstag

    válasz P-SZ-S #7740 üzenetére

    Erre én is csak azt írhatom hogy "Igen, ez pontosan így van ahogy írod" jól látod.

    Gyárilag tényleg használhatatlanok mint pl ez is 2.2 vel halál a 2.3 elment rajta de a 4.0.4 hasít ezekhez képest.
    Én is nemrég S2 re váltottam Én hülye! Az egy hulladék....Hála égnek hamar megszabadultam tőle bukás nélkül.
    pont amiket írtál minden úgy van és még sorolhatnám a hibáit,amit ez a kis sz*r leköröz simán pl: a hangja
    nem kell magyaráznom mert tapasztaltad te is.

    Nevetségesen olcsó és a legjobb választás ennyiért!
    mert már anno megkapta az 512mb ramot amikor a többiek álmodni se mertek volna róla.
    Na és a fém váz is strapabíróvá teszi. Nekem ez volt az első telefonom sőt talán az elsők között volt Magyarországon ..még nem is lehetett kapni nálunk pár hónapig amikor szereztem egy ilyet,akkor még borsos árért.
    Azóta sincs semmi baja pedig kapott rendesen! volt tégla is de mindig túlélte :D A családban maradt.
    Az igaz hogy szinten kell tartani... de sokan nem mernek belenyúlni...
    pedig ha az alapok megvannak pikk pakk megy minden le-fel ,probléma nélkül,nem nagy cucc,bár ebbe tényleg bele kell jönni..emlékszem az első hét után romot akartam cserélni tégla is lett.... na akkor még Én is segítséget kértem vert is a víz rendesen. :D
    Nem bántam meg hogy visszatértem hozzá olcsón szereztem én is belőle újra ..azóta meg még olcsóbban sikerült egyet tartalékba :)

    Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

Új hozzászólás Aktív témák