Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zso73

    veterán

    válasz Lacikaaa #6049 üzenetére

    Nekem nagyon tetszik a rom. Már eleve az ikonkészlet is szép. A megjelenés tökéletes, bár én nem tudtam mit kezdeni a buborékkal az asztal sarkán. A Font egy kicsit nehezen olvasható, vagy inkább szokni kell. Nem tudtam hova tenni a felületet, ami alapon ott van. Egy kis testreszabás után király lett.Húzott procival egyszer kidobott a Dolphin. Alapra téve is szuper gyors a rom, és stabil. Fagyás nincs. GPS működik mind Rigóval, mind a Google Maps-al. Böngészés tényleg gyors. 32kb-ra lekorlátozva is jobbnak tűnik a sebesség,mint a többi rommal. Az oldalak közti lapozás is gyorsabb. Végre a Marketben minden megvett, és fizetős, és ingyenes alkalmazásom ott van !! SPB 3D shell. A Sim kártyámról átvette a rom a szolgáltatói beállításokat. Ez nagyon tetszik !! Egyszerűbb, mint a netes, vagy más módon vásárolt autópálya matrica,parkolás. A rádió egy kicsit nehezen indul, és a hangot is be kell állítani, ahhoz, hogy szépen szóljon. Ez a MIUI rádió baja. Nekem a gyári szebben szól, és jobb. A névjegy kezelő a CM-ből átrakott. Szerintem ez sokkal rosszabb, mint a gyári. A finomhangolós részt, az extra turbó vagy V6 valami még nem csináltam meg...........
    Wifi böngészés sebessége is nagyon jó !! Az ablakok közti lapozás is gyors...

    Szumma: 10-es skála 9 a rom. ( A CM-ből örökölt hibák miatt. )
    Én köszönöm Hunor fáradozásait a közösségért !! Nagyon jó munka. Az eddigi legjobb rom, ami a telefonomon volt !! :R :K

    [ Szerkesztve ]

    "A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

Új hozzászólás Aktív témák