Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milestone2

    nagyúr

    válasz Endii #11573 üzenetére

    Az marha régi.
    Miért azt.?
    Az még az Artit féle?
    Ne azt ember!
    Zdunex 2014-08-22!
    Nem biztos hogy az új TWRP - vel felmegy
    DE EGYRE FIGYELJ NEHOGY AZ F2FS FÁJLRENDSZER ENGEDÉLYEZVE LEGYEN!

    Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

  • Milestone2

    nagyúr

    válasz Endii #11573 üzenetére

    Nagy "mester" ez az Artas, de az való igaz, hogy amióta ez az általa készített új TWRP létezik, már kétszer félhalott lett a telefonom. (Egyszer ez a recovery volt rajta, egyszer meg a 6.0.4.8)

    Mintha azt olvastam volna valahol, hogy másnak is okozott ilyet (sikeresnek látszó CM11 F2FS telepítés, de csak bootloop) abban az esetben, ha az új Recovery telepítése után azonnal wipe, majd ROM flash. Mintha úgy emlékeznék, azt ajánlotta az illető, hogy ha fenn van a friss F2FS TWRP, akkor egy reboot hogy újra induljon még a régi rendszer és csak utána vissza recoverybe, majd törlés és új ROM telepítés. Hát nem tudom...lehet akár ez a hiba is. Olvastam mástól, hogy bootloopot kapott gyári rendszer után mert csak Factory Resetet csinált CM11 telepítés előtt a TWRP-ben, de az nem elég (mert az csak wipe cache, wipe dalvik, wipe data) még a Systemet sem árt formázni. De ez csak bootloopot okoz, a Recovery megmarad. A harmadik hibalehetőség, hogy nem rakod be a két "ikszet" a TWRP Settings menüjében az F2FS engedélyezésére, de akkor meg csak FAILED a telepítés, nincs is bootloop. (De erre neked többször felhívtam a figyelmed, tehát biztos nem ez volt....)

    [ Szerkesztve ]

    Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Új hozzászólás Aktív témák