Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akcsy

    tag

    válasz Blue Eagle #9566 üzenetére

    Ahha, pl. másoltam akármit a telefonra, ahogy lezárult a képernyő, megszakított szinte mindent, azaz a másolás lefagyott, meg hasonló... Ezen kívül gondolt egyet és elkezdte a médiafájlokat keresni, legtöbbször ott is befagyott, volt hogy órákig csinálta így a médiafájlok keresését... Ezzel együtt természetesen ette az akksimat is... A notifications programokat is állandóan kikapcsolta(a Kisegítő lehetőségekben), volt hogy valami ok miatt, bekapcsolni se engedte, volt hogy igen, de csak egy időre...
    Szóval valami nagyon nagy zavart keltet a mobilomban...

    Szóval a másolásról...
    XDA-n olvastam, a srác rootolva próbálta ki, korábban még én is, de ott írta, hogy lehet megy root nélkül is, de úgy néz ki igen...

    Van ez a Android Tuner nevű program... Azt hiszem csak fizetősben létezik.
    Szóval:
    1. Telepítsd a programot
    2. Nyisd meg
    3. Fölül az Android Tuner-re tappintva előhívható a menü
    4. Itt keresd meg a System manager-t és válaszd ki az SD cards menüt
    5. Ahogy bejött a menü, itt van olyan,hogy New link. Ezt válaszd, majd előugrik egy ablak (/storage/sdcard0 néven)
    6. Az ablakon most válaszd ki amelyik mappát áthelyezni szeretnéd az SD-re, jelen esetben Andorid/obb
    7. Ezután válasz ki, hogy hova szeretnéd: external_sd/Android !fontos, hogy csak Android legyen, mert magától hozza létre az obb mappát.
    8. Ezután látod, hogy létrehozta a linket, azaz /storage/sdcard0/Android/obb mappát /storage/external_sd/Android/obb helyre.
    9. Ezzel kész is lenne, úgy lehet a leggyorsabban és legkönnyebben leellenőrizni, hogyha az sd-n az obb mappában létrehozol egy új mappát, akármilyen néven, akkor azt a belső sd obb mappájában is látni fogod... Ha mégsem akkor valamit elrontottál.
    10. Ha az előbbi sikerült, csináld meg a data mappával is

    Lehet van ami nem érthető akkor, írjatok, bár szerintem nem olyan nehéz, inkább szájbarágósan próbáltan leírni :D
    Szóval nekem ez azért tetszik, mert ha az sd-re rá is másolok egy mappát, a belső memóriában is ugyanazt látom, a tartalmával együtt, de persze, nem foglal le semmit! :)
    És persze ez bármilyen másik mappával is sikerül amit át akartok linkelni, ezen kívül jobban kezelhetőbb szerintem mint a Directory Blind, és több más funkciója is van...

Új hozzászólás Aktív témák