Hirdetés

  • Spyra: akkus, nagynyomású, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

  • Elkaszálhatja az Apple az iPhone Plust

    ma Az iPhone Slim viszont apróbb és vékonyabb lehet.

  • V Rising teszt

    gp Két évvel ezelőtt nem várt sikert hozott a Stunlock stúdió számára a V Rising, és most minden földi jóval teletömve kiléptek a korai hozzáférés árnyékából is. Nézzük, mit is hoznak a teljes pompájú véres kalandok!

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milestone2

    nagyúr

    válasz prannk #11290 üzenetére

    Hát én naponta tesztelek.
    Csak nem mindig írom ki.
    Minek?
    Továbbra is a MOKEE, RESURRECTION, NAMELESS, BEANSTALK van legjobban képben.
    Most az új Paranoid 4.4.3 és az új SlimKAT 4.4.3 is teljesen jónak tűnik.

    Csak tudod egy a "baj". Ma, minden ROM ugyanarra a base ROM-ra épül (talán egy kivétellel) mindegyik a Dhiru1602-re és ebből következőleg mind nagyon hasonszőrű.

    Legfeljebb a beállítási lehetőségekben térnek el. Az egyiken csak az órát tudod középre rakni, a másikon minden át tudsz szabni saját ízlésedre.

    De alapvető és horribilis különbség nincs...(kicsit unalmas már a tej, hol karamellával, hol kakaóval, hol csak cukorral. Jó lenne most már egy jó pálinkát inni... ha érted a hasonlatot)

    Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Új hozzászólás Aktív témák