Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbi93

    senior tag

    válasz joestone #8953 üzenetére

    én azthiszem várok még ezzel a frissítéssel=) igazából megvagyok a fehér témával is=)

  • Menthirist

    veterán

    válasz joestone #8953 üzenetére

    feltettem azt is, ugyanúgy semmi... valszeg én cseszek el valamit, úgyhogy gyorsan leírom pontosan mit tettem (hátha kiderül, mi a gond), aztán elugrok angolra, de egy óra múlva jövök vissza olvasni :D

    Szóval
    -Leszedtem a 8013-as hsz-ben lévő out.kdz-t, recoveryswift.img-t, és a később írt, 1.3b-s black rom-ot...

    elindítottam az windows enablert, az orosz flash-ert, és feltettem az out.kdz-t...
    rendben lefutott, a teló újraindult, de sokáig csak az android logo futott. újraindítottam, és így már gyorsan beugrott a teló, pár force close hiba miatt dobtam rá egy factory reset-et, onnantól nem volt gond vele... most a következő van rajta:
    2.6.29 lg-electronics@si-rd10-ubld01 #1
    tue oct 5 15:18:16 edt 2010
    szoftver: GT540-V20a-Oct-05-2010

    Szóval felment szépen az (elvileg) görög rom, App Advisorral, Layarral, Foursquare-rel, Sims3-mal, stb..-vel...

    Szóval telefon restart, boot közben az LG logónál nyomom a kamerát->fekete képernyő, gép dingel, hogy új hardver... elsőnek nem ismerte fel, hogy mi az, később az általad adott pdanet telepítővel felismerte, hogy Android phone: android adb interface (az eszközkezelőben

    az sdk tools könyvtárában van a recoveryswift.img is, meg minden más (adb, ddms, fastboot, stb...)

    cmd->beírom, hogy
    fastboot flash recovery recoveryswift.img

    kiírja, hogy:
    <waiting for device>

    és semmi...
    most mohican driver van fent...
    win enabler már nem fut...

    minek kellene lennie, mikor és hogyan?
    előre is köszi, szaladtam angolra, 5-től olvasok :D

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák