Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tome.jr

    addikt

    válasz C.Brigante #4623 üzenetére

    Én elfogadom amellett hogy nem értem azokat akik eladják a telefont a jelen helyzetben. Nyilván neked van más androidos telefonnal összehasonlítási alapod és ez alapján azt szűrted le, hogy ennyi elég volt belőle. De ha jól emlékszem egyedül a videóval voltak gondjaid fr17 alatt, ezt leszámítva jól működött. Én emiatt nem adnám el a telefont, tudva hogy pár héten belül jön a már hivatalosan beígért szoftver update.

    Az érdekes az, hogy nekem meg mint első androidos telefon tulajnak, semmi olyan érzésem nincs hogy át lennék baszva vele meg az egész androiddal. Szépen működik úgy ahogy elvárom tőle, gyors, stabil, gyönyörű a kijelzője, átlátható az egész rendszer, minden általam használt funkció működik. A jelenleg tapasztalható olyan hibák amik egyébként különösebben nem is zavarnak meg lesznek oldva idővel.

    djstavros: Az én értelmezésemben a "hadver nincs kiforrva" és a "nem lehetséges a hardveres tuningolás" azt jelenti, hogy valami gond van a hardverrel.

    Fizess elő az online kitchen-re évi 10 fontért és azt teszel bele a romba amit akarsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák