Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • C.Brigante

    veterán

    válasz tome.jr #4616 üzenetére

    azért ne általánosíts atekintetbe, h "nem értettek hozzá és eladták"
    ez volt kb. a 7dik okostelefonom, volt babrálva mindegyik nem is keveset. Ennél az egynél éreztem azt, h felesleges amit csinálok mert mindig más "használatot erósen befolyásoló" hiba jött elő!

    uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

  • djstavross

    tag

    válasz tome.jr #4616 üzenetére

    Nem mondhatja senki, hogy nem teszek meg mindent azért, hogy a telefonom kifogástalanul működjön! Az más dolog, hogy nem akarok feltenni buherált szoftvert mert nem egy olyan telefont akarok használni, amit más a saját ízlésének megfelelően személyre szabott. Ez olyan, hogy soha nem tettem fel és nem tennék fel a laptopomra buherált Windows-t mert nekem nem kellenek az előre telepített programok és nem is biztos, hogy azoknak a programoknak a nagy százalékát pont én használni akarom vagy mondjuk azokat szeretném használni. A tuningra visszatérve, addig nem látom értelmét, amíg a hardver nincs kiforrva. Ha meglesz a kellő háttér talán azt mondom, hogy ok, de egy számítógépet sem szoftveresen tuningolunk először, hanem kezdjük a videókártyánál, memóriánál, procinál, stb...Amíg nem lehetséges a hardveres tuningolás addig felesleges buherált szoftverekkel a végletekig feszíteni az amúgyis túlfeszített húrt!!! Szerintem, de ez az én személyes véleményem. És már mint mondtam, ez olyan mint a lyukas sajt esete. Attól, hogy betömködjük a lyukakat még lehet, hogy a sajt közepén van másik kettő és tudjuk, hogy az akkor is lyukas sajt. :D

    Hja, nálam már az elején beborult az ég! :D Csak próbálok még kitartani!

    Tegnap beszéltem egy barátommal, akinek LG xy mobilja volt, de kezdettől nem volt vele megelégedve. Most hét elején vett egy SE X8-at és elégedetten mesélte, hogy minden olyan funkciót tud, mint az enyém, csak gyengébb minőségbe(kisebb kijelző, gyengébb proci és kamera), viszont teljesen stabil neki a rendszer, mivel már kiforrotta magát az egész!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák