Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balázs1986

    addikt

    válasz tome.jr #8744 üzenetére

    Láttam xda-n, de -el sem hiszem, hogy ezt mondom- a legújabb euro open olyan szinten stabil és gyors nálam, hogy nem merem felrakni a custom kernelt, nehogy belassítsa, vagy rontsa az üzemidőt :D Neked mik a tapasztalataid eddig (már ha felraktad)?

    Más téma: valaki megemlítette már, és én is örömmel látom, hogy a nyelvi hibákat javítják lassacskán. Bár, a böngészőben az "előre" helyett még mindig "továbbít" van :D
    És még pár gyári ROM / alkalmazás hiba, ami javításra szorul (remélem, tényleg olvassák az LG munkatársai a fórumot :D ):
    - jelenleg a némítás gesztusok csak akkor üzemelnek, ha a rezgés nincs bekapcsolva. Magyarul, ha bekapcsolom a rezgést "nem néma" módban, buktam az elfordításra híváskor néma / ébresztéskor szundi fícsöröket;
    - fényképezéskor, touch focus használatakor a fénymérés sajnos még mindig ott marad, ahol alapból, képközépen mérte (pl. iphone4 touch focus használatakor új fénymérést csinál a megadott fókuszpontoz igazodva, itt is így kellene lennie, enélkül nincs értelme a touch focusnak);
    - időjárás widget x időközönként frissítene, de mivel nem vagyok mindig adatkapcsolat módban, ki is írja, hogy "a hálózat nem elérhető"...és állítani se lehet rajta (jó, tudom, ez csak kötekedés :P :D )
    - még mindig nem áttetsző a legördülő értesítő felület (igen, ez is csak kötekedés :D )

    (Még mindig okoz meglepetéseket a teló (vagy az Android?): ma vettem észre totál véletlenül, hogy a névjegyzék "összecsukható" :D )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák