Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    Nagyon vártam a telefont, meg a tesztet. Persze olvasgattam más oldalak tesztjeit, ott azért nem panaszkodtak ennyire az üzemidőre. A headset a csomagban meglepett, ami biztos, hogy tudtommal HDMI kábel is jár hivatalosan a dobozba. Igazság szerint hiányoltam a videóból egy kis játékbemutatót, mondjuk egy tegra zone-ból való játékkal, hogy mégis hogy hasít.
    Kicsit nagyobb sebességet vártam volna a telefontól, mert olyan érzésem van bizonyos részeknél, mintha a rendszeren semmit sem optimalizáltak volna, csak simán rátúrták egy rakat lg-widgettel, mivel tudták hogy a 2 mag csak elbír vele. Azt is sajnálom, hogy nem lettek igazak a pletykák, miszerint stereo hangszóró kerül a telefonra(sokan a képek alapján ezt hitték).
    Amúgy a telefon jó csak most már ne szúrják el a szoftveres támogatottsággal, mert az oké, hogy majd jön a 2.3(vajon mikor), de ha ennyi lesz az összes frissítés, akkor nagy az szívás. Az akksiidővel meg lehet játszani, lentebb tekert fényerő, kikapcsolt wifi, ha nem kell, és szerintem simán túléli az egy napot, főleg ha az akksi is beáll a rendes kapacitásra. Azt hiszem ebből be fogok vásárolni, legfeljebb ha nem jön be akkor eladom és veszek egy 3210-eset használtan:DDD.

Új hozzászólás Aktív témák