Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tabletgenius

    tag

    válasz tami92 #38734 üzenetére

    Eloszor is udvozletem a forumnak.
    Masodszor elnezest, hogy ekezetek nelkul irok, ha ez kizaro jellegu, legkozelebb nem leszek szabalyszego.
    Mielott sajat 2x-es bajaimmal kezdenem, megprobalok egy lehetseges valaszt adni tami92 kerdesere.
    Par hete magam is belefutottam a fenti problemaba, es fel napos kinlodas utan tudtam visszanyerni a belso tarhelyen tarolt allomanyaim nagyerszet. Sajnos az egesz faljstrukturat en nem tudtam rekupizni, csak kulon a fotokat, dokumentumokat, video es hangallomanyokat es szamos szamozott semmitmondo al-al-alkonyvtarban par rendszerfaljt. Tobb adatmento szofttal probalkoztam, de ami mukodott volna, az az ingyenes valtozatban korlatoltan teljesitett. (vagy csak 2gb, vagy 1altalan NEM, csak megmutatta, hogy mit hozhatna vissza). Vegul a jo regi oreg ontario easy recovery professional v10 mentette meg a helyzetem. Nem kizart, hogy kis keresessel talalhato jobb munkat vegzo adatveszteskor hasznalhato visszallito programot. Latom, hogy kozben telefonra telepitheto alkalmazast is emlitenek. Hatha az tobbet segit, azonban aranyszabalyszeruseg, hogy a visszaallitando particiora mar nem masolunk adatot, csak megprobalunk kiolvasni, hogy ne rontsuk az amugy sem jo helyzetunk.

Új hozzászólás Aktív témák