Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    Hát srácok... nem tudom ki, hogy van vele, de ez az egész szánalmas.

    Kijön valami új rom és akkor egyből az a legtutibb, mert annyira jó és akkora király, csak éppen az ébresztő nem megy. De az nem baj, mert minden más tökéletesen működik, kivéve a névjegyzéket. De ez is apróság végül is, mert ezt leszámítva egyszerűen tökéletes, csak az akksi merül gyorsan. Ami végül is emészthető, mert cserébe remek minden, persze a szabad ram csak 4 mega. Ami pont elég, mert nagyon gyors, kivéve, amikor épp akad. De az ugye ritka, mert smooth meg stabil, csak az appok force close-olnak nagy ritkán. De az meg kikerülhető, ha kikapcsolod a gps-t. Meg a 3g-t. Ja meg a szinkronizálást. Oh, és a belső tárhelyen létre kell hozni a hack.me.over.and.over.fck fájlt. Aztán persze másik kernel is kell, mert az jobb. De azt meg csak nonsmartflash-el lehet feltenni. Ami nem fog menni, mert az usb mondjuk annyira nem jó. De, ha újrateszed az egész windows és kecskét áldozol éjfélkor, akkor lehet majd menni fog.

    Most őszintén, elfogultság nélkül, ti nem érzitek nevetségesnek.. ?
    Egyedül a gueste hybrid 3.6, amiben nincsen "Csak". Egyszerűen megy. És nincs az, hogy kurva jó CSAK nem ez, meg ez, meg ez, na és az, meg ez nem működik, ez ez és ez pedig nem jól működik. Az összes többinél ez van. Ha azt a romot nem tettem volna fel, amikor megvettem a telót, már rég eladtam volna. Vagyis nem, mert legszívesebben szana-szét törném :D

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák