Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz Balázs1986 #27453 üzenetére

    File manager-ből lejátsza őket rendese. A zene mappa előtt nincsen pont, viszont az albumokban külön-külön van, hogy ne tegye be a borítók képeit a galériába, de ez eddig is így volt és nem jelentett problémát.

    Reggel melóbamenet még zenét hallgattam, napközben csak azt a pár dolgot írtam ph-ra, másra nem is használtam a telót, délután meg már üres volt a lejátszó, mikor jöttem haza.

    Hozzáférés/korlátozás meg egyebekhez nem nyúltam eleve, nem is tervezem, pont azért, hogy avatatlan kezeimmel ne basszak el valamit :D Szóval eddig a jelenlegi beállításaimmal volt jó.
    Azt mondjuk tudni kell, hogy kb egy hete mióta megvettem a telót, azóta majd minden nap hallgattam a zenéket és csak ma kakilt be, eddig mindig jó volt.

    "Próbáld, hogy kitörlöd a zene mappádat, és a zenéket újra a kártyára másolod."
    Megpróbálom :P

    "Akkor is megoldjuk! :D "
    Ezen vagyok én is, se telót, se rendszert nem szeretnék egy darabig cserélni, főleg, ha jön az ice cream :D

    Naras
    Nekem is tetszett a cm7, gyors is meg minden, csak voltak benne apróbb hibák, amikkel a v20q-ban nem találkoztam.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák