Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vovi1

    aktív tag

    Megfogadtam, hogy nem fogok hozzászólni, de nem bírok a grafomániámmal. Már egy ideje nyüstölöm ezt a telefont, néhány gyakorlati tapasztalatomat leírom a teljesség igénye nélkül.

    1. akku. Semmivel nem fogyaszt többet, mint bármelyik hasonló teló. Tegnap este full, most este (24 óra) 70 %-on van, lényegében csak telefonnak használva, kb fél óra Wifi internet, pár perc zene, rádióval. Néhány napja 1 óra ebook olvasás 15 %-ot vett le. Egy hete 3/4 órás sorozat film, 25-30 % (-) -ra emlékszem. (Battery Graph)
    2. A 3G becslésem szerint duplájára növeli a fogyasztást. Mivel csak néha használom a mobilnetet, telefonálni a 2G is megfelel. Ha kell vissza lehet állni.
    3. Nagyon gyorsan szinkronizál mindenhova, mindenkor.
    4. Az internet tényleg nagyon gyors, az oldalhoz igazítás példaértékű. (ebooknál is!) Flasht, videót zökkenő nélkül játszik le, akár az asztali gépen.
    5. A három betűs navi. akár a Miómon. A Sy....-t nem veszi be, grafikus kártyát keres?
    6. A GPS hatékony, igen gyorsan talál és stabil.
    7. Képek és videók - saját és film - lejátszása zökkenő mentes. Mindent lejátszik amit az APPS -on levő szoftverek felismernek, nem kell konvertálni. mkv-vel néha veszekszik, ez szoft hiba.
    8. HDMI újdonság és remek dolog, kipróbáltam játékfilmmel, akár a DVD lejátszót néztem volna. Viszont melegszik a hátulja, nagyon dolgoznak a procik. A teló teljes funkciója megjelenik a tv-n. Kipróbáltam a Neó-t is, az SE tovább ment, a tv távszabályzójával lehet vezérelni a multimédiát, és egy kicsit a belső szerkezetet. Ott a tv kommunikál a telefonnal. Itt nem.
    Kijelző minősége remek, bár sokszor kétkezes méretű. Szokni kell. Nagyon könnyű írni, jó a szószedet, bővíthető.
    Ami nem tetszik: Szerintem gyenge hangzás, az én fülemnek még az Aréna is sokkal jobb volt. Sokkal jobb a W II is. (igazából jó zenét Androidtól még nem hallottam) Szerintem a kamera sem az igazi, többet vártam. Saját videóban a 1080 hát....., a 720 vállalható. A rádió túl egyszerű, mondhatnám primitív.

    Valahol azt olvastam, hogy a hátsó lapon levő fémcsík valójában műanyag. Egy biztos, nem mágneseződik. (nem akarom megkarcolni.)

    Mindez szubjektív, de saját tapasztalat. Még 2 szám: Neocore 73.9, Qudrant 2525!!!

    Bocs mindenkitől a hosszúságért de ez valóban felhasználói vélemény...
    ( a telóm a10b verziót futattja, azóta már van 10a, 10c, és kb hetente jön ki egy -egy újabb szoft alapverzió (a megjelenés napját is jegyzik). Biztos, hogy vannak már jobb, optimalizáltabb verziók is, mint ami a telómon van)

Új hozzászólás Aktív témák