Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balázs1986

    addikt

    válasz Rotate #14715 üzenetére

    Hallod, én már tényleg nem tudom, mit gondoljak erről a laggolás dologról...jelenleg kb csak erre tudok:
    Ez az alaprendszer-szaggatás dolog "csak" annyiban az az nvidia hibája, hogy nem vette figyelembe, hogy android alá fejleszt, és ehhez mérten nem 1gb ram-ot pakolt a telefonba. Az lg meg a memóriakezelést toszhatta el a régi rom-okban. Viszont fr19 alatt már elég jó volt, bár néha tény, hogy bezökkent. A topogigi 1.7 már nagyon szépen futott. Most a gyári 2.3-mal bár még csak 61 órája van bekapcsolva a telefon, de 162mb szabad memória, és bárkinek bátran a kezébe adom (a telefont :D ), próbálja megzökkenteni sima görgetésekkel. Szóval csak azt akarom kihozni, hogy szerintem inkáb user függő ez a dolog. Nem hiszek az oc/uc kernelekben, pont azért mert ez úgyis a stabilitás kárára fog menni. Nem használok csilli-villi launchereket, tökéletesen elvagyok az alappal. Az viszont 5 kezdőképernyővel, widgetekkel (lg is) telepakolva. Valamint, figyelek rá, hogy olyan appokat használjak, amik nem pofátlankodnak a háttérben feleslegesen. (Task killert nem használok, manuálisan sem szoktam zárogatni.) Jelenleg mondjuk tény, hogy nem sok, de azért mégis csak több mint a 0, egész pontosan 32 alkalmazás van telepítve a gyárikon felül. Ezek egy része biztos, hogy állandóan fut a háttérben (BLN, Voodoo...).
    Szóval na...tényleg arra tippelek, hogy ez már annak a függvénye, ki mit milyen rendszer / kernel alatt használ. Lehet ezt a telefont szeretni :) (...ha kiderülne, hogy tényleg a telenor hibája volt a pár nappal ezelőtti... ;] )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák