Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz gaben88 #63 üzenetére

    Hagyjad már ezt a feltöltőkártyás árat, ki beszél itt feltöltőkártyákról? Te tényleg ennyire értetlen vagy?

    Az a tény, hogy faterom 7990ft-ért kapott tarifahűség nélkül egy i4-et a vodánál. Ott miért nem szólt bele az Apple? Ott miért nem volt beszabályozva semmi? Most azt játsszuk, hogy ki tudja többször leírni ugyanazt? Látod, fogalmad nincs, külföldön hogy megy, az Apple számára meg teljesen mind1, hogy Ausztria vagy Magyarország.

    Na én befejeztem. Ha gondolod, írd le még egyszer ugyanazt 20-adjára is, látszik, hogy fogalmad nincs úgy egyáltalán az iPhone-okról, így meg nem lehet érdemben vitatkozni valakivel, hogy nem hajlandó érveket írni. Te a T házon belüli tényeivel (miszerint más se kap kedvezményt) akarod igazolni a saját igazadat, hogy az Apple nem adhat kedvezményt? Ennél elfogultabb már tényleg nem is lehetnél. :C Ez olyan, mintha én üzemeltetnék egy kis boltot, és azt mondanám, a nagykereskedő megszabja, hogy nem adhatok kedvezményt, és ennek tényét azzal támasztanám alá, hogy a legjobb vevőimnek se adok kedvezményt. Mintha nem ez lenne amúgy is az érdekem, hogy lehetőleg mindenkin a lehető legtöbbek keressek. :C

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák