Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Schuey

    tag

    válasz GEPESZ66 #350 üzenetére

    Olvastam már korábban, meg más oldalak tesztjeit is. Dicsérik is mindenhol. Csak az nem mind1 h aki teszteli az megkapja mondjuk 1 hétre és az ez idő alatt szerzett tapasztalatai alapján tudja értékelni a telefont, míg vannak itt a topicban olyanok is gondolom, akik már több hónapja nyüstölik. Akkor szerencsés ha a két vélemény egyezik, mert akkor valószínűleg hosszabb távon is jó lesz a mobil. Ezért fordultam a fórumozókhoz tapasztalatért.

    Nekem is igen szimpatikus készülék leszámítva azt, hogy a gomboknak nincs háttérvilágítása, meg a kamera szoftvere gyengébb, mint a g2 minié. Az viszont jó lenne, ha normális képeket csinálna, mert én telefonnal szoktam fotózni, mivel digitális fényképezőm nincs.

    A GPS-re azért kérdeztem, mert g2 mini topicban az olvastam, h nem az igazi.

    Illetve összességében jó lenne, ha egy stabil, nem belassuló telefont találnék, amire még az altalam használt programokat is tudom telepíteni. (Ace-nél nagyon meg kell gondolnom, h mit teszek fel és még olyan app is van amit használnák, de már nem fér rá.) Netezésre, film nézésre használnám, nagy ritkán játékra. Én úgy látom, hogy erre tökéletes lenne az l90.

    A G2 minivel is szemezek, de annak ellenére, hogy tetszik a hátlapra rakott gomb design, nem tartom jó ötletnek, mivel könnyen benyomódik. A 4g meg nem izgat.

Új hozzászólás Aktív témák