Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enzahobi

    aktív tag

    válasz Schuey #352 üzenetére

    Habár én kezdetektől fogva (tavaly szeptember óta) roottal és Xposed keretrendszerrel használom, de azt elmondhatom, hogy atomstabil a rendszer, belassulással nem találkoztam.
    A kamera sztem jó képeket csinál, de kell neki a fény :)), tehát éjszakaira nem igazán való, mert mossa rendesen a részleteket, viszont nagyon fain benne a panoráma mód, ami csak kb 270fok ig enged fotózni, viszont 5megás képeket készít és abból rakja össze az eredmény ami közel 30MP-es. A zajszűrést/ mosódást ki lehet kapcsolni a Snap camera nevű progiban, de akkor irdatlanul zajos lesz a kép, ha kicsit is kevés a fény, (viszont makró fotókhoz meg baromi jó, mert a vaku elég erős és így igen csak részletgazdag lesz a kép)
    Videófelvétel is nagyon jó, a hang egy kicsit nálam sziszegős, de valszeg csak az enyém ilyen.
    A GPS az átlagtól egy ici-picit jobb, pl most kiraktam az ablakba és 15 sec alatt pozícionált és kb 7 métert tévedett (enyhén ködös felhős az ég aminek a házunk az 50%-át kitakarja).
    Ami legjobb benne az akkuideje, egy nap nyúzással 30-50% fényrő mellett, játékkal (kb 50perc) wifivel 7-7,5 óra bekapcsolt kijelzőidő is kihozható, úgy hogy még marad pár százalék estére :) persze még visszafogottabb használattal elérhető a 9-10 is.

    Sztem van olyan jó mint a g2 mini, sőt jobb is, mert legalább a kijelzőből nem foglalják a gombok a helyet :P. Ja és ez az nfc- változat, tudtommal már nem gyártják.

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

Új hozzászólás Aktív témák