Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orpheusone

    csendes tag

    udvozletem forumozok! Nemvagyok egy forumozo tipus,inkabb csak olvasom,hozzaszolni
    valahogy nem az en stilusom,de most nagyon idegesit egy problema a viewtym-el,leginkabb az hogy nemtudok rajonni miert is csinalja,es milehet a megoldas :)

    A problema az,hogyha hasznalom a telefont mint modem,mukodik,de csupan korulbelul
    50Kb\s sebesseg koruli letoltesi sebessegig jut el,itt van valamifele korlat,amin tul nem kuszik fel a sebesseg,most xp sp3as van a gepen,es ami furcsa hogy amikor vista volt a gepen,nemvolt ilyen korlat,kihasznalta a maximalis sebesseget,bar akkor meg megvolt a telefon telepito cdje,most pedig letoltottem,de nemhiszem hogy ez lenne a realis oka.
    Elosszor az usb drivert telepitettem ,majd a pc suite-ot,igy mukodott regen a vistan.

    Nemtudom normalis e hogy az eszkozkezeloben ennyi helyen ottvan a telefon/modem
    -Portok Lge mobile usb serial port(com4)
    -Modemek lge mobile usb modem
    -Usb vezerlok lge mobile composite usb device

    Mikozben a Telefon es Modem beallitasaiban azt mutatja a Com3as porton van a modem.
    a szolgaltatoi beallitasok elvileg jok
    T-Mobile NET
    APN internet
    *99#

    Igyekeztem osszeszedni az informaciokat,ha valaki segiteni tudna,ebben az idegesito dologban,azt megkoszonnem :)

  • orpheusone

    csendes tag

    Udv :)

    Nemtalaltam megfelelo valaszt erre,javas msnre lenne szuksegem,ahol hasznalhato a qwerty billentyuzet,java alkalmozasokon belul sajnos nemengedi valasztani a fektetett billenyuzetet,ezt hogyan lehetne megkerulni?csupan sw frissitessel?vagy ilyenre sincsen pelda?Van ugye az opera mini,es annak a sajat billentyuzete,ez egy nagyon hasznos dolog,nemlehet tudni arrol hogy hasonlo sajat billentyuzete lenne barmelyik msn kliensnek?
    vagy valamilyen modon elerni hogy hasznalni lehessen a fektetett billentyuzetet javan belul?
    Arra mar ratalaltam guglizas segitsegevel hogy tegyem teljes kepernyore ,fekvo nezetbe a java alkalmazasokat a javas fekete gombokat elveve,de erre nemtudok rajonni hogyan tudnek fektetett billentyuzetet hasznalni egy javas programon belul,mivel mas mod nem sok van msnre a viewty-n.
    Ott az ebuddy lite,bongeszon,tulajdonkepp szinte csak az mukodokepes megoldas,de szeretnek valami jobb megoldast erre.
    Koszi a valaszt elore is.

Új hozzászólás Aktív témák