Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tockon2

    csendes tag

    válasz Fürkész #453 üzenetére

    Nem fogalmaztál rosszul! Szerintem azért nem érti senki, mert pontosan úgy működik a dolog, ahogy nálad nem. "Telefon gombzáron van, hívnak- felveszem, ekkor a kijelző még ugyanúgy le van zárva" - na ilyenkor, ha tekergetem a gyűrűt, nekem úgy állítja a hangerőt mint a sicc.
    Az mp3-as szituban tényleg nem állítja, ott viszont nem értem, hogy miért kellene. Ha kihangosítva hallgatom, úgyis messze vagyok tőle, ezért nem akarom állítani, de ha állítani akarok, akkor is egyszerűbb előlről, mint felvenni a telefont, megfordítani és tekergetni. Szóval ezt nem értem. Ha meg fülessel hallgatod, azon meg ott a hangerőállító tekerőke, tehát gyűrű megint értelmét veszti ebben a szituációban.
    Rene85: 700mb-os divx-eket megeszi, ez biztos, próbáltam, de pl.: 2x1,36gb-osat meg nem tudsz rárakni, mert csak 2gb-ig támogatja a mem.kártyát. Lényeg, hogy ne 6-os divx-szel legyen konvertálva, sőt inkább 5 alatt(de ez nem probléma a konvertáló programoknak). Igen, az srt-t is lejátsza, ha ugyanabban a mappában, ugyanazzal a névvel van.
    Ha a videózás érdekel, akkor szerintem ne vacillálj tovább, mert a g800 nem játszik egy nagyon ritkán használt formátumot, történetesen a divx-et! + az (idézem) "ordas nagy kijelző" se egy utolsó szempont. Remélem tudtam segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák