Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spielzeug

    csendes tag

    válasz mark75 #1 üzenetére

    Én meg pont, hogy odavagyok :DD
    Most ilyet akarok venni, nagyon megtetszett. Bár én a legtöbb funkcióját nem használom ki egyik telefonnak sem :D De ez a kamera ami ebben van. Láttam youtubeon meg még pár helyen ezzel készült felvételeket. Nagyon komoly :K

  • nakamura

    csendes tag

    válasz mark75 #1 üzenetére

    sziasztok a T -fosnál vásárlotam ez elött kb 1 évvel.

    A telefon hiányosságai:

    Néha lefagy szerencsésebb esetben lelassul a menüben való lépkedés közben.
    Hangtalanról valami beállitásra ugorva olyat kattan mint valami sokol rádió, állomás keresés közben.
    Készenléti idő max 1 nap .. a kijelzőn szereplő ikonra nem lehet adni.. sokkal hamarabb lemerül...
    oldalt krómozott csik persze müanyag alapon kb fél év után kopásnak indult , pedig a 2 honapnál az egyik legdrágább oldaltokot vásároltam neki:(
    Néha kikapcsolom és mégis reggel bekapvcsolva találom a telefont???
    Néha az ébresztés funkció nem ébreszt !!!!! Elég kellemetlen főleg munkanapokon.. pedig telefon bekapcs és a menüben szerepel a beállitott időpont csak nem ébresztett a telefon!!!
    Videó rögzités elfogadható....
    De a fotózás hááát pedig a kiváló fotofunkció miatt vettem a telefont !!!!
    Természetben mondom villantok egyett az asszonynak hogy micsoda szinek felbontás stb.... hasonlitsuk össze a k800 i-jével:) ua beáll fokuszál katt egyszerre és hasonlitás
    Hááát a k 800 i földbe döngölt :Y Az ő 3.2 mp-ével :Y
    Na mondom hibás beállitás iso stb funkciok kalibrálása állitgatás minden irányból majd újra kattt :) És ua Szintelen telitettlen képek :W

    Kijelző nem karcálló fólia használata kötelező !

    És MOST következik a legnagyobb csalódásom ! Fólia csere közben azt vettem észre hogy mintha a használt fólia alatt valami porréteg rakódott volna le... Na mondom fólia csere régi levesz és meglepődve tapasztalom hogy maga a fix képernyő vagya rajta lévő fólia vagy mia szar elkezdett szétválni a telefon paneljétől!!! Vagy hogy is van ez? a Panelra rakod a fóliát vagy maga a panel is el van látva egy fóliával vagy müanyag réteggel?????
    Nem szembetünő a problémalehet hogy szörözés az egész de szerintem kb egy 100 e forintos készüléktől nem ezt vártam volna ! Vizet nedvességezt soha nem kapott
    Rendszeresen takaritva szemüveg törlő kendővel !

Új hozzászólás Aktív témák