Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viw

    aktív tag

    válasz Zolexx #924 üzenetére

    igen, angol.
    pontosan nem tudom. bár xda részletezi, de mégsem világos.
    testreszabás és pár program (resco file explorer és photo viewer pro, super calendar, pocket rar, google maps, opera mini, icontact, java kliens) feltétele után, közvetlen újraindítás után: össze: 81,59 MB, használatban: 49,08 MB, szabad 32,51 MB
    szivárgásról nem tudok érdemben nyilatkozni mert sokszor újraindítottam - nem hibákból adódóan, hanem csak próbálgattam. de gyanítom itt is folyamatosan fogy a memória a használattól függően.

    egy zavaró figyelmeztetés jött elő így estére, backup battery very low néven. feltételezem,h. ez csak wm6.5 sajátos és téves jelzése, ugyanis kicsit több mint fél éves telón ilyen hiba nem szokott előjönni, avlamint wm6.1en meg soha nem volt ez a jelzés.

    korábbi próbálkozásomnál (a pár hónappal ezelőttinél, amit le is írtam ide) amikor a start menüt szerkesztettem át, megborult az OS. később megpróbálkozom megint ezzel! a cél az, h a start gomb megnyomásakor csak az a pár ikon legyen látható amit rendszeresen, naponta használok. a többi egy mappa alatt kategorizálva legyen. (ezt wm6.0 és 6.1-en simán meg tudtam oldani.)

    összességében eddig jó!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák