Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jaffafa

    aktív tag

    Sziasztok.
    Nemrég vásároltam a készüléket és nagyjából meg vagyok elégedve vele. Viszont a készenléti idö rendkivül soványka. NEm használom sokat a telefont, (20-30perc beszélgetés, pár sms, 1-2 e-mail synchron meg pár website amit megnézek max egy nap), de a nap végére simán lemerül. A térerö nincs maxon sosem, 2-3-as, de nem hinném hogy ez lenne a probléma. A háttérben futó alkalmazásokat mindig bezárom, szal az sem lehet a gond. Wifit nem használok, mert akkor még gyorsabban lemerül. Viszont észrevettem, hogy minden adatkapcsolat (pl egy e-mail synchron) után nem hajlandó bontatni a kapcsolatot, holott mondjuk az alkalmazás már nem is igényli azt, vagy már rég bezártam (rendesen). Ilyenkor az akkum is megy le rendesen. Kipróbáltam azt is, hogy abszolut nem használom, 2 teljes napot vitt készenlétben, úgy hogy nem telefonáltam és nem nyomkodtam. Van gari rá, szal nem téma az akku csere, de hátha csak beállítás kérdése és csak én nem vettem még észre, hogy hol kell. Ha valakinek van ötlete, tanácsa, akkor azt megköszönném.

    Win Mobile 6.0 OS 5.2.16
    ROM : V10a
    Bootloader V10a
    Modem Firmware: V10a
    a Rom Date 2009-02-10

    thx

    "Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

Új hozzászólás Aktív témák