Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzs

    tag

    válasz rzerge #870 üzenetére

    Hi, most hétvégén teszteltem le először a teló navigációs képességeit IGO-val. A volt Nokiámon levő TomTom után eléggé fura az IGO, valahogy a TomTom azon változata átgondoltabbnak tűnik nekem, de lehet azért, mert azt szoktam meg eddig.

    Sima bármilyen Bluetootos GPS vevő jó hozzá, csak bekapcsolod az eszközt+a PDA Blue vevőjét, elindul az igo, megkeresi a vevőt, onnantól kezdve mindig ahhoz fog csatlakozni, nem kell állítgatni tovább.

    Egy jóval korábbi Hsz-ben le volt írva hogyan kell GDI-re állítani a grafikus megjelenítést az IGO-ban, azzal abszolulte nem akad.

    Max fényen egy töltésre kb 4 órát tud navigálni, utána energiatakarékos módra állítottam, úgy kibírt kb 7 óra navigálást (Kijelző világítás lekapcsolása). Max hangerőn sem torzított a hang, bár lehetett volna hangosabb is. Összességében ideális navigátor.

    Apró jó tanács az IGO-hoz: Útvonaltervezéskor, ha az autópályákat akarod elkerülni, akkor a fizetős úttípusokat kell kikapcsolni, az autópályákat nem, különben az ingyenes autópályákat is elkerüli.

Új hozzászólás Aktív témák