Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mieza

    tag

    válasz Slimer #19025 üzenetére

    Én kíváncsi lennék azokra a legalább egy éves telefonokra, amelyek egy kategóriába vannak vele (árban, kiépítésben), és jobbak nála.
    Neveket! ;)
    Mert nem a mai telefonokkal kell összehasonlítani, amikor havonta jönnek ki az újabb telefonok, főleg hogy az Androidos telefonok egyre inkább hódítanak.

    Egyébként a fanyalgókat én sem szeretem, mert már egy éve lehetett tudni az esetlegesen előforduló problémákat, mindenki(?) ismeri a zárt op.rendszer hátrányait.

    Én nem vakításból tartok ki mellette, hanem mert jól szól, főleg egy komolyabb fülessel, nem a gyárival, és nagyon szépek rajta a videók. Mellesleg tudok vele telefonálni, sms-t írni, megnézni az e-mail-eket akárhol, akár WiFi-n is. A többi meg számomra "felesleges" plussz, aki azokat is használni akarja, és volt esze, az egy komolyabb okostelefont vett.

  • Apakara

    csendes tag

    válasz Slimer #19025 üzenetére

    Jobb lett volna, ha kétszer is elolvasod,amit írtam.Nem dorongoltalak le,mert nem személyeskedtem.Nem írtam semmi "bántót".Nem írtam sértőn.Nem "sztároltam"a telót.Nem írtam "ostobaságot".Az,hogy leostobáztál nagyon nem tetszik.Nincs rá alapod se jogod.Szivesen "elbeszélgetnék"erről személyesen Veled.Jobb lesz,ha jobban megfontolod,amit írsz ill.mondasz.A későbbi életedben még jól jöhet.
    Nem vagyok irígy.Mindíg igyekszem az igényeimnek megfelelő telót venni.Utána olvasok,beszerzek egy-két véleményt,tapasztalatot.Ezek után vásárolok.Most sem fanyalgok.Tudtam,hogy ez a teló,ilyen.Ha mégis csalódtam volna,szépen megválok tőle és kész.Nem traktálnálak vele se Téged,se mást.
    Véleményt mindenki mondhat.Sőtt.A fórum erről is szól.Az Arena fórum az Arenáról szól.Leginkább erre akartam felhívni a figyelmet.
    Én rengeteg infót gyüjtöttem innen.Nagyon hálás is vagyok mindazoknak,akik érdemben hozzájárultak ahhoz,hogy egy nagyon jó infógyűjtő legyen ez a fórum. :C :R
    Részemről a téma lezárva.
    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák