Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokyt

    senior tag

    válasz hurkabela #12700 üzenetére

    Ha jól tudom különböző fejlesztési ágat képviselnek, úgyhogy mitomén :D
    A p-t nem próbáltam, de ami biztos, hogy az f-ben gyorsabb a java (fórum tapasztalat). A többiben szerintem azonos szinten mozoghatnak.

    Langsam:

    "A Samsung D500, D600, D900 atomstabil volt, de ilyenek voltak a kezdeti S40-es Nokiák is. Én ide sorolom az LG A Class-át is, mert fagyás, vagy instabilitás nyomokban sem volt tapasztalható, legalábbis a Renoir-on nem, a Vievty nagy ritkán néha kikapcsolt és újraindult, de tényleg csak elvétve, nem jellemzően."

    Egy érintős telefonhoz ne hasonlíts hagyományos telefonokat. Nincs sok értelme. Az a-class-ról meg annyit, hogy öcsém viewty-jában csinált az cifrább dolgokat is, mint ami miatt sokan sírnak itt a fórumon. Újraindulás, hívások és üzenetek önkéntes elutasítása, persze közben minden egyéb funkció élt, és használható volt (gondolom elfoglalt volt a lelkem), fagyások, stb. Szóval azért hátrább az agarakkal :B
    Amúgy az állandó panaszkodásod miatt kijárna neked egy kiadós bünti: 1 hónapnyi touchwiz használat majd kicsit objektívebbé tenne ;] :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák