Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Langsam

    aktív tag

    válasz Vovi1 #10660 üzenetére

    "nyilván a lencse méret miatt sem"

    Ez fontos lehet, a Viewty-n de főleg a Renoir-on hátul már műszaki kialakításra is sokkal nagyobb és komolyabbnak tűnő optika van. Nem értek hozzá, de elsőre is feltűnt, hogy a kis mélyedésben milyen kicsi optika van, de ezek szerint ide ennyit szántak.

    Más.

    Régebben igen, de ma már nem értek egyet azzal, hogy ha egy telefonban gyenge a fényképező, akkor semmi gond, úgysem digitális fényképezőgép. Olyan ugrásszerű a fejlődés, hogy azon elvárást, mely szerint egy átlagos monitoron megtekintve a telefon
    képét, ne a csalódottság legyen jellemző, már tudja némelyik telefon teljesíteni. Természetesen soha nem lesz fotósi szemmel és műszakilag olyan paraméteres egy mobil kép mint egy digitális kamera. De egy átlagfelhasználó számára azt a lehetőséget már bőven lehetne biztosítani, hogy ha X év múlva albumszerűen végig nézi a számítógépen vagy a TV-n a képeket, akkor ne az jusson az eszébe, hogy ezt sajnos telefonnal csináltam. Főleg egy multimédiásnak kikiáltott telefonnál. Üdv.

    Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

  • risnos

    tag

    válasz Vovi1 #10660 üzenetére

    Én sem a célkészülékek (profi navigáció, nagy sebességű internet, videokamera, hi-fi torony, stb) minőségét vártam el az LG Arénától. Kell egy kütyü, ami kicsiben sok mindenre képes, de nem kell profi minőség. Ha eltárolom a képeket, videókat- minimum átlag fénykép méretben elfogadható legyen a minősége. Ezt zsebre tudom tenni, zenét rádiót hallgatok- stb. Nem is tudom felsorolni, mi mindenre használható ez a teló, pláne, ha a java-s oldalát is veszem, (pl főzésnél négy főzőlapos időzítő is lehet stb.) Szóval elfogadható árért egy jó minőségű, sokoldalú ketyere az Aréna, amivel még telefonálni is lehet. Akinek több kell , jobb kell- az alaposabban a zsebébe kell hogy nyúljon azt hiszem. Minden kehe ellenére- nekem tetszik. A szoftwere és az akksija lehetne erősebb. :C

    Lehet bár bölcs az ember, másoktól tanulni mindig érdemes...

Új hozzászólás Aktív témák