Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olbaidhun

    őstag

    Vettem egy AV kábelt a telóhoz és elmondhatom, h nagyon rendben van a dolog. A képek amik a telefonon vannak, szépek tv-n is. Nagyíthatók forgathatók. A videók (különösen amiket a telóval csináltam) gyönyörűek és szuper élesek. Van összehasonlítási alapom D600-al is próbálkozott anno a samsung és mindig is érdekelt az analog kimenet "mozgatása" (nna ilyen gyorsan és könnyen semmivel sem lehet ezt megoldani) gépeimet is mindig összekötöttem már 3dfx-től kezdve a TV-vel és eddig ez a legjobb! Nem is beszélve arról, h a kábel adatkábelnek is megfelel, mert van rajta egy mini USB bemenet ( így még egy gond megoldva :U ) és stereo jack is, Azt a 3000ft-ot nagyon megéri, és ami a legjobb, h a teló menüjét is kinagyítja a tv. Na úgy aztán élvezet forgatni, meg mutogatni a nyaralás képeit.. visszatérve, munkahelyről kitiltották a winyós kollégát, mert a filmeivel "megfertőzi" a gépet.. namost a mezei tv-t is ugyanúgy megfertőzöm, mint pár hete a hifi rádióját :D Egy ideje csak Armin szól az étteremben, főnök meg figyel, hogy honnan fogjuk a jelet :W

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Új hozzászólás Aktív témák