Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • novinyul

    veterán

    Végre sikerült gép közelbe kerülnöm!megprobállok mindenre választ adni.A wifivel nincs gond vétel rendben van,zenei részt nézve az eddigi LG modellek közül kf750,ku990,sokkal jobb,talán egy kicsit több basszus elférne,de ez szigoruan saját vélemény.De nagyon közel van a walkman szintjéhez,a rádió is magához tért,kibaktattam az udvarra azt újra állítottam az adókat,bent nagyon árnyékolt valami.azota miden ok.A kamera minöségre nem rossz normál fényviszonyoknál,led vakuról már írtam.A videó 720*480 pixelben is rögzithet 30 képkockával.a visszajátszás röccenés mentes,3" 800*480 pixelen visszanézve videót vagy fényképet,mit ne mondjak kamillázik az ember rendesen,pixel nyema még nagyitó alatt sem :U .A menürendszer ahogy Bog írta a tesztben baromi jó lett,legalább is az eddigi LG modellekhez képest fényévekre vagyunk,mind kezelhetöség mind látvány szempontjából.Zárt oprendszerböl ennél többet kihozni már nem nagyon lehet,bár a fene tudja koreában mit matekolnak még.Beszélgetés közben a hang minöséggel nem volt problémám,térerö sem ingadozik.Az sms írásról nem nyilatkozok,nekem megy,de szerintem ki probállni.

    Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

Új hozzászólás Aktív témák