Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saphancs

    aktív tag

    válasz marcell1993 #15000 üzenetére

    :K nagyon helyes, és nem is kell végigolvasni..., az szerintem is fanatizmus... pontosan erre lett kitalálva az általam ajánlott FAQ, és a kereső modul... Én ezeket ajánlottam a figyelmedbe!!! Illetve segítettem azzal, hogy a 14ezer hozzászólásból leszűkítettem a kört 1ezerre, és sehol nem kértelek 15ezer hozzászólás elolvasására.. (jelzem írták már, de ebből mindig csak az utolsó ezert érdemes elolvasni, mert ott van a mostani tuti!)
    Ehhez már csak annyit, hogy én pontosan ugyanígy reagáltam le a hasonló oltást, amit egy-két hete kaptam... Aztán valami furcsa inditatásból (mondjuk ha az 1993-om a születési évedre utal, akkor lehet mellélőttél azzal, hogy melyikünk mennyire ér rá!) végigolvastam kábé 10 nap történéseit..., és rájöttem, hogy jogos az állandó baszkatás... Amúgy ezzel pontosan azt fogjuk/fogjátok elérni, hogy azok a rendes tagok, akik ennek a közösségnek a magját alkotják, akik moddolnak, hozzák a friss infókat egyszer csak összebeszélnek a hátunk/hátatok mögött, és itt hagyják a fórumot (csinálva maguknak egyet), hogy ne kelljen folyton negyven már ezredszerre ismételt kérdést végigolvasniuk, amikor egy értelmes válaszra/kérdésre várnak.. Akkor aztán majd leshetjük egymást, meg kérdezhetünk hülyéket!!! ;)

    (((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

Új hozzászólás Aktív témák