Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz joey04 #23 üzenetére

    azért, mert Te személy szerint nem szereted a headsetet és inkább minden hívásnál matatsz, illetve ki-be dugdosod a fülest a fejedből, had ne a SE megoldása legyen a szar. azért valljuk be sokkal egyszerűbb egy gombot megnyomni az ingeden, mint kihúzni a füledből a fülest, benyúlni a zsebedbe, kihúzni a dugaszt, felvenni a telefont, majd letevés után visszadrótozni szépen mindent...

    persze ettől függetlenül lehetne olyan spéci jackdugót gyártani, amibe belemegy a sztandard sztereő jack is, illetve egy spéci headsetes aljzat is (mint anno a "távirányítós" walkmaneknél)

    A vér nem válik VAZZE!™

  • fateless

    veterán

    válasz joey04 #27 üzenetére

    Nekem az egész ott bukott el, hogy elő kell venni a telefont. Azért van headset-em, hogy ne kelljen elővenni a telefont. Emellett munkámból kifolyólag gyakran vannak hosszabb beszélgetéseim is, amikor nem akarom fél órán keresztül tartani a telefont. A BT headset pedig csak mono (vagy drága), én pedig rendesen szeretem hallani az embereket. Meg különben sem használnék BT fülest, ha ott a fülemben a másik zenéhez.
    (A másik nagy gondom meg az, hogy két telefon van, amihez csak drágán lehet olyan BT HS-et kapni, ami kettőt kezel egyszerre, de mivel mindkét telefon SE, ezért ha épp a másikon kell köv. alkalommal beszélnem, csak átdugom a fülest és kész.)

    Szóval NEKEM praktikusabb a SE megoldása. Másnak lehet, hogy nem. De mégis sokan szidják az SE-t, hogy miért nem úgy csinálják, ahogy mások, amikor van egy jó megoldásuk.

    Ricardo: a kábel megtörésében részben igazad van. Ha valaki zsebben hordja, megtörhet. Én telefontokban hordtam két évig - a kábellel együtt - és nem tört meg.

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák