Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    Mindenhol azt olvasom, hogy milyen mennyei dolog, ha a készüléken van egy 3,5-es kimenet. Miért?
    Lehet, hogy én gondolkodom túl logikusan, de a SE-féle W-széria (kivéve w200) megoldás messze jobb, mint a többi cég 3,5-ös csatija. A SE-nál adnak egy fülest, amit tudsz headset-ként használni, de ha nem tetszik a füles hangminősége, egyszerűen veszel egy másik fülest, széthúzod, és bedugod a 3,5-ös jack-be, de még mindig van egy headset hogy telefonálhass vele.
    Ha veszel egy ilyen LG-t vagy egy Nokiát vagy sorolhatnánk, akkor vagy használod a gyári headset-et, vagy ugyanolyan könnyedséggel hozzádugsz egy másik, általad vásárolt fülest, de már nincs headset-ed, hogy telefonálhass vele.
    A SE megoldásánál az egyetlen hátrány a hosszabb kábel volt, de maradt headset-em, a másik variációnál nem olyan hosszú a kábel, de telefonáláskor szét kell húzogatni a dolgokat.

    Valaki magyarázat?

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

  • fateless

    veterán

    válasz joey04 #27 üzenetére

    Nekem az egész ott bukott el, hogy elő kell venni a telefont. Azért van headset-em, hogy ne kelljen elővenni a telefont. Emellett munkámból kifolyólag gyakran vannak hosszabb beszélgetéseim is, amikor nem akarom fél órán keresztül tartani a telefont. A BT headset pedig csak mono (vagy drága), én pedig rendesen szeretem hallani az embereket. Meg különben sem használnék BT fülest, ha ott a fülemben a másik zenéhez.
    (A másik nagy gondom meg az, hogy két telefon van, amihez csak drágán lehet olyan BT HS-et kapni, ami kettőt kezel egyszerre, de mivel mindkét telefon SE, ezért ha épp a másikon kell köv. alkalommal beszélnem, csak átdugom a fülest és kész.)

    Szóval NEKEM praktikusabb a SE megoldása. Másnak lehet, hogy nem. De mégis sokan szidják az SE-t, hogy miért nem úgy csinálják, ahogy mások, amikor van egy jó megoldásuk.

    Ricardo: a kábel megtörésében részben igazad van. Ha valaki zsebben hordja, megtörhet. Én telefontokban hordtam két évig - a kábellel együtt - és nem tört meg.

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

  • fateless

    veterán

    válasz mrlujoak #32 üzenetére

    Végül is a külső ugyanaz lett, a belső lesz a döntő. Pontosabban a piac nagy részének az ár; ha 5k-s különbség lesz egyik-másik irányba, az könnyen eldönthet mindent a magyar piacon (még ha az bolhafingnyit sem számít).

    A belső szempontjából viszont az eddigi telefonok alapján nálam nem sok esélye van az LG-nek.

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák