Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lirion

    addikt

    Arra én is nagyon kíváncsi lennék, hogy az üzemidő miért csak 6 pont..

    "1420 mAh teljesítményű akkumulátor is izzad. Folyamatosan bekapcsolt nettel, WLAN-nal, Bluetooth-szal és elég sűrű macerálásnak kitéve a DEXT két napig bírja."
    Üzemidő: 7 pont
    Kijelző: 3,1", 320 x 480 pixel, 262 ezer szín

    "Nyilávn az Android rendszerű gépeknél nehéz bemérni egy átlagos használatot, ha mi nyúzzuk ezeket a telefonokat, akkor a WLAN és a HSDPA gyakorlatilag folyamatosan dolgoznak, netezünk, fotózunk állandóan, a GW620 nálam így is bírta három napig, ami mindenképpen dicséretes."
    Üzemidő: 6 pont
    Kijelző: 3", 320 x 480 pixel, 262 ezer szín

    (#23) Bog
    "Minden olyan cuccban kiváló a rezisztív, amihez stylus tartozik, mert pontosabb pozícionálást tesz lehetővé. Az ujjbegyre tervezett GUI-khoz viszont nem passzol."
    És miért nem? Nekem nem tűnik logikusnak, hogy egy pontos kezelést lehetővé tevő technológia ne passzoljon egy pontatlan kezelésre alapozott felülethez.

    (#47) rizso
    A gépelés az arenán és az iphone-n is számomra rettenetesen kényelmetlen, olyan érzékeny mindkettő, hogy hozzá sem érek a kijelzőhöz és már leüti a betűt.. De ez más helyeken is előfordult, hogy nyúltam vmihez és a mellette/alatta/fölötte lévő menüt vagy listaelemet hozta be vagy elgördült a lista meg hasonlók.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák