Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aureal

    senior tag

    válasz pampika #273 üzenetére

    Lehet hogy rövid voltam ha nem érted..., nos 3 év múltán, hogy már szemmel láthatóan is kopik kívül jelenlegi telefonom (persze normálisan használom, nem extrém módon) de belsőre még most is megvagyok vele, csak nyilván szolgáltatásban vannak már jóval modernebb dolgok így gondolkozok ezen az LG-n, mivel más márka terén még a Samu ami régebben izgatott, de mára világos hogy az LG sokkal jobban használható.
    Szóval felvetésedre 3 évig nem a mobilomat nézegettem, csak nem vagyok az a celeb lelkű, aki 2 hetente futkos a boltokba, mert most új telát látott a reklámokban...
    Vannak emberek akik még a békebeli idők hangulatát kedvelik ma is, magyarul amit megvettél régen, azt nem 2 napra vetted hanem egy "fél életre". Még van olyan ismerősöm, aki suszternál csináltatott 40 éves cipőjét fel meri húzni, mert az úgy néz ki, mint ha egy mai új cipőt leveszel a polcról a boltban.
    Persze aki ma már iPoddal a kezében születik stílszerűen, már nem érti ezeket a történeteket...

    (amúgy a nevezett LG-vel semmi bajom, csak hosszabb távra tervezek, nem szórom a pénzt hiába)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák