Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szmatyi

    tag

    válasz Csabi95 #38 üzenetére

    Igazad van, én azért vettem arénát, mert a tesztben szét dicsérték, A valóság az S-class menüvel pedig az, hogy a legfrissebb verzióval is elnémul zenejátszás közben néha, mikor a következő számra lép, beég a kijelző, és nézhetem a korábbi képernyöt. Néha megdölik a hangerőszabályző, újra kell indítani. A zenejátszónál megcsinálták a gyorstekerést, de még a kiváló hangzása mellett is szutyok! Nem jegyzi meg a lejátszási pozíciót, de még az utóljára játszott számot se. Ha fotózok, nem folytatja a lejátszást, lehet keresgélni. Ha album szerint szűrök, akkor ugyanaz az album annyiszor jelenik meg, ahány előadó, és mindegyikben van 1 szám (Válogaásalbumok)! Ha viszalépek akkor a lista elejére tesz vissza! Pedig lassan 4 éve az SE W800 kiválló lejátszót hozott. Még egy alap samsungban is használhatóbb (c3050). A gyönyörű animált grafikátmegy odaadnám működőképes alapfunkciókért! Már volt egy jónéhány telefonom, de még így sosem jártam, hogy napokon belül megbántam! Pedig W800 után váltottam arénára... :(((

Új hozzászólás Aktív témák