Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • egoistus

    tag

    válasz ClioRS #56 üzenetére

    A böfcsiért elnézést de már rohadtul unom az atomfizikusok beleszámolják dumát.
    És igazad is lenne ha kártyafüggetlen készüléket adnának a vásárolt szolgáltatáshoz de mivel korlátozzák a megvásárolt készülék használhatóságát ezért csökkentett ár lenne az etikus. Tehát ha ő kötheti az én készülékem hogy csak az ő szolgáltatását használhatom akkor szolgáltatást és telefont egyben vásárolok ami nem választható külön. Ebből fakadóan számolom bele, plusz ha akarom ha nem akkor is fizetnem kell 2 évig. Én pl jelenleg alig használom a telekom-os előfizetésem mert a céges telefonon intézem a céges dolgaim, ezért ott tartok hogy még a 3600huf-os számlám sem beszélem le. Csak a 2 év rablánc miatt nem lettem még feltőltős, de a szolgáltatók csak 7-8 ezres vagy afeletti csomagjaikban adják elfogadható árban a középkategóriás telefonjaikat ami nekem felesleges és csak plusz kiadás lenne ezért beleszámolom( meg mert atom tudós is vagyok...)

    És ha kérhetném akkor kulturáltabban kérem én is a további jelzőket a számításommal kapcsolatban mert mint a kolléga megjegyezte a böfögéssel kapcsolatban (amit szánok-bánok :P ) más is legyen kedves az én szellemi színvonalammal kapcsolatban kulturáltan nem lenézően hozzászólni.

    asse tom mi van sokszor, hát még most

Új hozzászólás Aktív témák