Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • turikcsaba

    csendes tag

    hali, g6 vásárlásán gondolkozom én is. nektek úgy olvasom már van egy jópár hónap tapasztalatotok a telefonnal, már úgy gondolom az oreo sem új dolog, ezért fordulnék hozzátok kérdéseimmel.
    oreo frissítés tényleg hazavágja a teljesítményt? elég megoszló véleményeket olvastam visszafelé az aksiról illetve teljesítményben is. eddig az összes telóm középkategóriás volt és martam az arcom hogy vásárlás után pár hónappal tökre belassul a teló (legfőképp android verzióváltás miatt).
    egyik kérdésem ez lenne, hogy akkor most itt mi a helyzet?
    illetve akinek esetleg ezelőtt is lg g szériái voltak, nektek mik a tapasztalatok visszamenőleg? problémás volt az android verzióugrás?
    tetszik nagyon ez a telefon, de nálam ez dealbreaker lenne, hogy ha megvenném a telót, befrissíteném oreora és már laggolgatna ide-oda a telefon illetve a SOT nem menne feljebb 3óránál.
    olvastam máshol, hogy elvileg megkapja majd az android p-t is (+olvastam az lg promiseről is), de ha azzal még lassabb lesz a telefon akkor nem érné meg ezt venni, mert hosszútávra tervezem a vételt.
    amin még gondolkozom az oneplus 5t, de az nem vízálló illetve nincs rajta se OIS, se széles látószögű kamera amiket nagyon hiányolnék, viszont az fix hogy azon patentul menne rajta az android p is.
    segítsetek dönteni :O köszönöm a válaszokat előre is!

Új hozzászólás Aktív témák