Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    válasz #82729984 #760 üzenetére

    Igazából lássuk be..Az átlag embernek egy s7,vagy s7 edge,vagy g6 maximálisan elég manapság,sőt évek múlva is.Az már más kérdés hogy jelenleg a g6 mivel friss > drágább a másik kettőnél.De ez idővel változni fog,sajnos az lg-k elég hamar veszítenek az árukból.De megközelíthetjük úgyis,hogy ha valaki most vesz telefont annak megérheti a g6 a felárat,de nem mindenkinek ez is tény.Nekem megérte,már korábban leírtam miért,de sokaknak lehet nem éri meg. G4 tulajoknak érdemes a váltás,s7 edge stb készüléket már csak komolyabb bukóval lehet eladni az újkori árához képest és még ahhoz is hozzá kell tenni hogy g6 legyen a vége,ez nem biztos hogy megéri már. S6 szériával meg szintén ugyanaz a szitu mint a g4el,érdemes róla váltani g6ra akár.Én továbbra is azt mondom,aki teheti nyomkodja meg/használja kicsit és ott derül ki igazán mivan. Linkelhetek ide 50-60 órás akksi időtartamot is g6al,de ez az én szokásom szerint mért idő,van akinél ez lehet csak 15 óra lesz,tehát nem jó kiindulási alapnak.Fotókkal is lehet kardozni,de ez megint olyan hogy nem releváns sok esetbe,csak kiindulási alapnak jó.
    Én nem rejtem véka alá nálam a g6 azért nyert mert árba még az elfogadható szintet ütötte meg,érdemes volt g4ről váltani rá,és kinézetre nekem jelenleg a legjobb a piacon,és igazából mindent tud ami nekem kell.Másnak ez lehet kevés,de ez egy igen szűk réteg szvsz(mindenből a legjobb kell minden évbe,pénz nem számít stb stb)

    [ Szerkesztve ]

  • SlyChocolate

    senior tag

    válasz #82729984 #760 üzenetére

    Azért ezen elgondolkoznék...miért is?
    Az előd simán tudja amint az S7.
    Sőt...
    Csak úgy mondom, ha mindent összerázzunk a G5 mindenből többet kapott mint az S7.
    Ez tény de az is, hogy volt a G4 esete.
    Ami annó nem a csúcs hardware-t kapta mint most a G6 sem.
    De ettől még tökéletesen használható volt épp úgy mint most a G6.
    A többi csak duma...
    ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák