Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz dnelb #70 üzenetére

    Hát nem tudom, de egy 5X-en például nem sikerült sehogy elővarázsolnom a 30Mp-es záridőt amivel azért lehet szép dolgokat összehozni, egy Nexus 5X-szel olyat pl nem csinálsz, de kamerázásnál sem nagyon szabod testre a mikrofon beállításokat meg OIS sincs ami 5X-nél marha nagy hátrány volt kamera téren.
    HDR+-nál nagyon jó fotókat lehet összehozni az 5X-szel, de itt megállt az előny. G6-nál pl. a HDR képek is jóval gyorsabban elkészülnek mint az 5X-nél. Azért ezeket a dolgokat se felejtsük ki, mert a gyakorlatban nem csak az számít, hogy milyen az optika, hanem sokszor az is, hogy képes is vagyok-e vele olyan gyorsan fotózni és annyit amennyit kell. Az 5X 5-6db HDR+ kép után szünetet kért és nem lehetett vele másodpercekig fényképezni, itt ilyen nincs. Odanyomok a gombnak és megvan a kép, ha 20-szor nyomok rá akkor 20 kép van meg. Persze tök jó lett volna ha az 5X szenzora kerül bele mert az azért jóval jobb, de amit szoftveresen kihozott az LG ezekből a régi szenzorokból azért az igencsak jó.

    Egyébként ezt a nagyítgatást nem értem mert nagyjából minden teló kamerája kivérzik ezen a ponton, most, hogy az egyik egy leheletnyivel jobb nagyítva mint a másik az már aztán sokat nem nyom a latba. Nézz meg egy összehasonlítást bármelyik más csúcs teló kamerájával. Nem az a kérdés, hogy melyik a jobb hanem, hogy melyik a kevésbé szar. Kb értelmetlen a dolog. Aki ilyen szintre kívánkozik fényképezés téren az nem mobiltelefonon fog fotózni. Maybe... Hasonlítd össze az említett G2-vel minden körülmény között a G6 kameráját és rájössz, hogy mégsem lő nagyítás nélkül olyan jó képet az a G2 ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák