Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Palibá

    tag

    válasz Dominó85 #43 üzenetére

    Akkor jó, nem az én szememmel van a baj. Fentebb is írták, és osztom, tiszta olajfestmény. A vakolatok is, a levelek a képek szélei is mosottak, ráadásul, hála az automata hdr-nek, az első, elvileg nem hdr-es képen, a színek eléggé természetellenesek, belenagyítás nélkül is látszik, plusz a kép bal oldali részén, a zöld lombkoronából, "kígyónyelv" szerűen kilógó ág frankón bemozdult a szélnek hála, a szuper automata hdr meg szépen megrajzolta az ág szellemkép klónját. Azért ne a buta automatika döntse már el, hogy mikor alkalmas az időjárás a hdr (egynél több kép időben nyilván eltérő) ellövésére (és mossa össze egy képpé, a mozgó dolgokat)... Pocsék a képminőség, de sajnos sok másik telefonnál is. Végülis a mobilok közt hozza az átlagot. Egyedüli pozitívum a nagy látószögű optika lenne, tényleg jó ötlet, de annak a minősége is 100%-ra nagyítva szintén vállalhatatlan.
    Az Nexus 6p, a Samsung csúcskategória és a Oneplus3 nyújt normális minőséget egyedül. (Igaz, a Samsung "A" sorozata sem rossz annyira mint az LG, a Sony meg a többiek (és NEM, még a Huawei sem az igazi leica ide vagy oda)).

    (Magánvélemény, ha nem tetszik, ne kommentáld! :D)

    Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

  • Palibá

    tag

    válasz stefanbeer #59 üzenetére

    Ne személyeskedj kismackó. A nyelvtant miJen ótvar felzárkóztató iskolában próbálták megtanítani?
    Az én telefonomon azért van kamera, hogy magamnak csináljak vele képeket, ne ilyen arcnélküli nagyszájú fórumozóknak. Egyébként attól függetlenül, hogy nekem milyen a telefonom, a G5 meg az G5SE se csinál szép képeket. Mondhatni pocsékokat készít. Sajnálom ha belegyalogolunk a lelki világodba, esetleg te ilyen ért adtál pénzt (bár szerintem inkább apuciéktól kaptad a kettes évvégiért), de nem egyedül gondolom úgy, hogy csapnivaló a fotók minősége. A szemünk nem rossz, a hiba a te igényeidben lehet, ha szerinted ezek a minőségi, tűéles, penge képek.

    Viszont abban egyetértünk, hogy Alice cikkei jók. Meg kell védenem, szerintem is kár ekézni. Én szeretem a tesztjeit olvasni, mert választékos szóhasználattal, korrekten leír mindent.
    Viszont van valaki, akinek nem írom ide a nevét, és akitől falnak megyek, akár teszt, akár hír, vagy csak egy böffentés jelenik meg tőle az oldalon. :W De nincs mit tenni, maximum nem olvasom el, ha nem akarok bosszankodni.

    Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

Új hozzászólás Aktív témák