Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz Stauffenberg #4215 üzenetére

    Szerintem az itteni tagok közül én nyúzom a telefont a legerősebben, így a hibáknak már ki kellett volna ütnie. Viszont úgy látom ezt a mobil nagyon összerakták, mert semmi akadás nincs rajta, gyorsasága még most is elképeszt 1 hónap használat után is. 2x sikerült befagyasztanom a telót eddig, valszeg a meleg miatt, mert mind2 alkalommal tűző napon nyomtam + sűrű app váltás volt + zene háttérben. Reset után mintha mi sem történt volna...
    Amúgy Sony vonalon az esetleges Z5 (bár hülyeség lenne, hisz a Z4+ még a boltokba sincs), a C5 Ultra is ütősnek ígérkezik, még ha közép-felső kategória, Huaweinél a Mate8 ami szintén kecsegtető cucc.

    Dr.FantastiK: nem bántam meg hogy kihoztam. Igaz a jelenlegi kiadásaim mellett normál esetben nem engedhetném meg magamnak ennek a költségét, de szülinapom napján jött be a telenoros készülékcsere mizéria, így éltem a lehetőséggel, pláne hogy előtte pár nappal gondoltam arra mi lenne ha valami csoda lenne és csinálnának valami akció féleséget hogy hozzájuthassak :D sikerült is :C

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák