Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balázs1986

    addikt

    válasz SkyLine3000 #33012 üzenetére

    +1. Szerintem is sokkal logikusabb, hogy van 1-2-3 gyorselérési felületem, amit vagy teletömök ikonokkal, vagy meghagyok szép átláthatónak, nekem kellő widgetekkel, én dolgom. Minden más, ritkábban használt dolog meg ott van a drawer-ben, megszokott helyen, reflexből oda nézek. De ez, hogy kierőltetik, nekem sem tetszik, emiatt nem tetszenek a MIUI-k se, akármilyen gyors meg stabil ROM-ok.
    Plusz ez így olyan, mint egy beismerés, hogy az iPhone, de még a MIUI is évekkel előrelátóbb volt.
    Ennek szerintem úgy lett volna értelme, hogy ha már úgyis van mindig 1-2-3 gyári téma, akkor választható Launcher is lehetne, és majd a felhasználó eldönti, melyik tetszik. Aztán -ha már úgyis szeretnek anonim statot gyűjteni-, használati statisztikákból okoskodni, hogy melyik a jobban bejövős.
    Az Easy Home egyébként messze nem ugyanez a szitu, nem is értem, miért lett belekeverve. Az csak egy kényelmi megoldás a fő funkciókkal, de ennyi.

    Na hogy ON is legyek, de ez a kérdés már mindenkinek szól: szerintem az akksim kezdi megadni magát. Ha nem akarok csak ezért elmenni Bp-re, de garantáltan gyárit akarok venni, hol találok vajon? A hivatalos szervizeken / szerviz átvevő pontokon mennyi eséllyel van? Az még van a közelben, de a telefont 1000 évben 1x veszik el, egy kérdésért meg nem megyek el, inkább gondoltam megpróbálom előtte itt, hátha van tapasztalat :)

    gjoco1: Valószínűleg rep.módban ragadt, csak az ikon unlock-olásáig jutott el. Szoftveres gond lesz szerintem, megesik. Nálam 1x volt hasonló, akkor mondjuk nekem restart is kellett. Ne vonj le hosszútávú következtetéseket, remélhetőleg alkalmi eset volt :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák